כתבות

שיפוצים

תמ"א 38 - כל מה שרציתם לדעת על תמא 38. תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה. איך אתם יכולים להרוויח מתמ"א 38 על ידי קבלת שדרוג לבניין מהקבלן המבצע וכל מה שצריך לדעת בביצוע העסקה.

הוספת מעלית בבניין - בלא מעט בניינים ישנים אין מעלית. חסרונה של מעלית הוא מטרד יום יומי עבור דיירי הקומות הגבוהות. בכתבה תוכלו לקרוא כיצד בוחרים חברת מעליות להתקנת מעלית בבניין קיים, מהם סוגי המעליות, היכן כדאי להתקין אותם, איך מתחזקים מעלית לאחר התקנה ועוד.

מדריך שיפוצים - מדריך שיפוצים מרוכז. פרטים על בחירה נכונה של שיפוצניק. איך צריך להראות החוזה עם קבלן השיפוצים, פרטים על החומרים הדרושים במהלך השיפוץ, איך לקבוע את לוח הזמנים, מה ההבדל בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים ועוד.

מדריך לצביעת הבית - רוצים לצבוע את הבית אבל לא יודעים איך? מדריך סיוד דירה מפורט החל מההכנות, דרך הכלים והצבעים ועד לצביעה עצמה ולמחירים.

הוספת בריכה פרטית לבית - הקמת בריכה פרטית בבית היא כבר לא חלום רחוק. בכתבה תקראו על סוגי הבריכות, המחירים של הבריכות השונות. היתרונות והחסרונות של כל בריכה וטיפים רגע לפני השחיה הראשונה בבריכה הפרטית שלכם.

מדריכים

איך לבחור מתווך דירות - בחירה של מתווך נדלן מתאים יכולה להפוך את מכירת הדירה או חיפוש הדירה למסע פשוט בהרבה. מדריך שיאפשר לכם לבחור במתווך הגון עם הקשרים הדרושים לביצוע העסקה הדרושה לכם.

איך הופכים למתווך דירות? - החלטתם להכנס לעולם הנדל"ן וברצונכם לעשות את זה דרך הפיכה למתווכים? בכתבה תמצאו את הפרטים הדרושים בנוגע לקורס מתווכים, לימוד עצמי והדרך שיש לעבור כדי לקבל את רישיון תיווך הנדלן המיוחל.

מדריך: בחירת חברת ניהול לבניין - אם החלטתם לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקה לבניין שלכם אז הכתבה הזאת עבורכם. איך בוחרים חברת ניהול מנוסה ואמינה שתטפל בנכסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

בחירת חברת הובלות מתאימה - יום מעבר דירה הוא יום קשה ומתיש. בחירה נכונה בחברת הובלות יכולה להקל עליכם משמעותית ולדאוג לכך שהעברת הרהיטים תתנהל בצורה חלקה וללא תקלות. בכתבה ריכזנו את כל הטיפים והשיטות לביצוע הבחירה הנכונה.

איך לקנות מגרש או שטח - מגרש הוא פיסת נדל"ן מורכבת מאוד שמכילה לא מעט סיכונים ונושאים אליהם יש לשים לב. בכתבה נסקור את סוגי המגרשים, אנשי המקצוע בהם יש להעזר בעת התהליך של רכישת המגרש וטיפים לפני הקניה.

מדריך לשוכר - מדריך מרוכז לשוכרים ולמחפשים דירה להשכרה. המידע החשוב בנוגע לחוזרה השכירות, השאלות שחשוב לשאול את בעל הדירה, הזמן שמומלץ לראות את הנכס, מתי כדאי לחפש דירה להשכרה ועוד.

מדריך לרכישת דירה -  חתימה על זכרון דברים כן או לא, מה צריך להופיע בחוזה רכישת הדירה, אילו בדיקות יש לבצע לפני ההחלטה על קניית הנכס. הכל במדריך לרוכש דירה.

כך תכינו את הדירה לפני שבאים להתרשם ממנה -אחרי שקבעתם פגישת התרשמות עם שוכר או קונה פוטנציאלי אתם צריכים להקדיש מעט זמן להכנת הדירה. בכתבה מרוכזים הדברים שיש להכין ולמה יש לתת דגש בדרך לעסקה מוצלחת.

איך לבחור שותף לדירה? - שותפים לדירה הופכים לפעמים לסיוט. אז איך עושים זאת נכון? מדריך מפורט לבחירת השותף או השותפה החל מניסוח המודעה ועד הראיון.

מאמרים

התחדשות עירונית - התחדשות עירונית היא תהליך מרתק שמטרתו שיפור פני העיר ושדרוג התשתיות והמראה באזורים ישנים ובעלי אוכלוסיה משכבה סוציו-אקונומית חלשה.

פינוי בינוי - תהליך פינוי בינוי הוא תהליך חשוב כדי להלחם בצמצום השטחים הפתוחים. בכתבה תמצאו סקירה של היתרונות והחסרונות של התהליך. האמצעים לבחירת הקבלן ופרטים על ההטבות האפשריות.

ביטוח דירה - ביטוח הדירה מתחלק למספר סוגים ומגן עליכם מפני מפגעים שונים, החל ממבקר בדירה שלכם שהחליק ושבר רגל ועד לטלוויזיה שנגנבה או נפלה ונשברה. הכל על ביטוח מבנה וביטוח תכולה בכתבה הבאה.

דירה חדשה או דירה יד שניה - אחת ההחלטות המהותיות ביותר בבואכם לרכוש דירה היא ההחלטה האם לקנות דירה חדשה או דירה מיד שניה. בכתבה תוכלו למצוא סקירה מלאה אודות היתרונות והחסרונות של כל אחת מההחלטות.

איך לפרסם את הנדל"ן שלכם - מחפש קונה? מחפשת שוכר? הכתבה הזו עבורכם. איך לפרסם את הדירה שלכם כדי להגיע לקהל המטרה שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. כל הטיפים עבור פרסום דירה בחינם.

לקנות דירה או לשכור דירה - מתלבטים האם לקנות דירה או למצוא נכס שמוצע להשכרה? כל השיקולים שיש לעשות כדי להחליט האם לרכוש נכס או לשכור אותו.

קבוצות רכישה - חלק מהתשלום עבור דירה חדשה הולך ישירות לכיסו של הקבלן. קבוצת רכישה היא הדרך לחסוך את הרווח הזה. בכתבה הבאה נסקור את היתרונות והחסרונות של השיטה, המקומות בהם אפשר לחסוך והקלות המס שאפשר לקבל בדרך.

קביעת מחיר לדירה - ההחלטה המסובכת ביותר בתהליך מכירת דירה או השכרת דירה היא ההחלטה על המחיר. בכתבה זו ננסה להצביע על דרכים שיאפשרו לכם לגלות את המחיר הריאלי של דירתכם.

גורמים חיצוניים המשפיעים על ערך הנכס - שווי נדל"ן לא נקבע רק מגורמים שבין ארבע הקירות של הדירה. לפעמים הוא מושפע יותר דווקא מאופי הבניין הסמוך, מעתיד השטחים באזור ומהנוף הנשקף מחלון הבית.

בדק בית ואיתור ליקויים בדירה - רגע לפני רכישת דירה או השכרה של נכס לטווח ארוך מוטב לעשות את כל הבדיקות של המבנה והסביבה. חברות בדק בית מעניקות בדיוק את השירות הזה ואתם מוזמנים לקרוא סקירה על הבדיקות שמבצעות חברות כאלו בכתבה.

הטבות לעולים חדשים - מי נחשב לעולה חדש? האם גם תושב חוזר זכאי להטבות? מהי רשימת ההטבות הניתנת? התשובות לשאלות אלו ואחרות בכתבה שלפניכם.

עקרונות יסוד לרכישה נבונה של דירה להשקעה – כיצד לקנות דירה להשקעה? בכתבה מפורטות עצות בכלל ובפן המשפטי בפרט.

אפשרות לביטול ההטבות לקבוצות רכישה - כיום קבוצות הרכישה נהנות מהטבות מס משמעותיות, האם הטבות אלו יבוטלו? פרטים נוספים על הטבות אלו בכתבה.

דעה אישית - בנייה לגובה - כיום צוברת תאוצה הבנייה לגובה, יש לזה יתרונות וחסרונות מצד הקונה, הבונה והסביבה. כל זאת ועוד בכתבה.

השלכות הקפאת הבנייה ביהודה ושומרון - בכתבה זו יפורטו ההשלכות מהחלטת ראש הממלשה בנימין להקפיא את הבנייה ביהודה ושומרון לתקופה של עשרה חודשים.

התחזקות המגמה של השכרת דירות לטווח קצר - בימים אלה יותר ויותר דירות מושכרות לטווח קצר, המחיר להשכרה הוא לפי יום והוא יותר יקר מאשר לטווח ארוך אך יש גם חסרונות, כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם.

ממה להיזהר לפני קניית דירה? - בכתבה מפורטים הדברים שיש להיזהר מהם ולהיות מודעים אליהם לפני קניית דירה חדשה או דירה יד 2.

מצב שוק הנדל"ן בישראל - מה המצב שוק הנדל"ן בישראל ולאן הוא הולך? איפה הכי כדאי להשקיע בארץ? פירוט על מצב שוק הנדל"ן והמחירים בישראל.

עיצוב הבית

עיצוב חדרי ילדים - מדריך לעיצוב חדרי ילדים ונוער. למה חשוב לשים לב כדי לשמור על בטיחות הילדים? האם לשכן יותר מילד אחד בחדר? כל התשובות לשאלות האלו ונוספות במדריך עיצוב חדרי נוער וילדים שלפניכם.

MyNadlan

אתר אינטרנט מקצועי למתווכים ופרסום באתר MyNadlan - פרטים על הקמת אתר אינטרנט מקצועי למשרדי תיווך דרך אתר MyNadlan ויתרונות הפרסום באתר.